Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

Директор
Петрошук Алла Володимирівна

Адреса

м. Новоград-Волинський,вул. Шевченка, 38

Контактний телефон, приймальня:

(04141) 5-50-78

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум є вищим навчальним закладом освіти І рівня акредитації державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 57 викладачів та майстрів виробничого навчання, серед яких викладачі-методисти, викладачі, нагороджені знаком «Відмінник освіти», аспіранти.

Для проведення навчально-виховного процесу та забезпечення культурно-побутових потреб студентів обладнано згідно вимог 31 кабінет і 16 лабораторій та майстерень.

Особлива гордість технікуму – навчально-виробнича база, а саме – майстерня. У навчально-виробничому цеху встановлено понад 40 верстатів, де студенти технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики. Потужності майстерень дозволили приймати замовлення від промислових підприємств, в тому числі – з республіки Польща.

Промислово-економічний технікум пишається своїм спортивним комплексом – одним з найкращих в області. Технікум єдиний з вищих навчальних закладів області має власний басейн.

За 45 років технікум підготував для народного господарства України та зарубіжжя майже 8000 спеціалістів.

Очолює технікум Петрошук Алла Володимирівна. Закінчила Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство і організація торгівлі» та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за кваліфікацією «Магістр фінансів і викладач економічних дисциплін».

В технікумі працює з 2002 року. Займала посади викладача економічних дисциплін, голови циклової комісії економічних дисциплін та методиста технікуму. Займається науково-дослідниць-кою діяльністю. Має опубліковані статті у збірнику наукових праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький університет ім. Григорія Сковороди», присвячені проблемам медичного страхування в Україні.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

5.05050201 “Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування”

Кваліфікація: технік з експлуатації і ремонту устаткування.

Робітнича професія: токар, фрезерувальник.

Технік з експлуатації і ремонту устаткування здійснює ремонтно-експлуатаційну діяльність на машинобудівних, ремонтних та сільськогосподарських  підприємствах. Керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Працює на посадах пов’язаних з налагодженням, експлуатацією і ремонтом техніки.

5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”

Кваліфікація: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.

Робітнича професія: технік-електрик.

Технік-електрик працює на енергозабезпечуючих підприємствах та в енергетичних підрозділах установ і організацій. Здійснює роботи по монтажу і ремонту електроустаткування; контролює правильність експлуатації електричних систем і устаткування, виявляє та  усуває причини  несправностей у їх роботі,  складає та оформлює проектно-кошторисну документацію на різні види робіт.

 

5.06010113 “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання”

Кваліфікація: технік з експлуатації газових об’єктів.

Робітнича професія: слюсар з ремонту  газового устаткування.

Техніки з газопостачання можуть працювати на підприємствах, які здійснюють газопостачання населених пунктів, транспортування газу. Виконує технічне (ремонт, ревізія) та профілактичне обслуговування газового обладнання у житлових будинках та на комунально-побутових об’єктах.

5.05010201 “Обслуговування комп’ютерних систем та мереж”

Кваліфікація: технік обчислювальної техніки.

Робітнича професія: електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Спеціалісти виконують профілактичне обслуговування, діагностування несправностей та ремонт комп’ютерної техніки. Консультують з питань інформатизації, конфігурації комп’ютерних технічних засобів та програмного забезпечення, виконують монтаж та обслуговують комп’ютерні мережі.

5.03050901 “Бухгалтерський облік”

Кваліфікація: молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку.

Робітнича професія: оператор комп’ютерного набору.

Бухгалтер здійснює облік основних засобів та нематеріальних активів, грошових коштів та контролює їх використання.   Веде облік витрат, доходів і прибутку від реалізації товарів. Проводить ревізію фінансово-господарської діяльності по окремих напрямках. Формує та подає податкову та фінансову звітність. Нараховує заробітну плату.

5.05070205 “Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”

Кваліфікація: електромеханік з ремонту та обслуговування  автомобілів та тракторів.

Робітнича професія: технік-електромеханік.

Електромеханік може працювати на автотранспортних підприємствах, сервісних станціях і пунктах технічного обслуговування автомобілів і тракторів. Використовуючи комп’ютерні технології, визначає і усуває несправності у роботі системи електроустаткування агрегатів та складових одиниць автомобілів і тракторів.

Чат-бот Гаряча лінія