ll Всеукраїнський мистецький фестиваль “Звягельська сакура”

20 Травня 2024, 16:19
Квітка сакури вважається символом найпрекраснішого у всьому світі. А цьогорічне аномально раннє і швидке її цвітіння ще раз нагадало нам про швидкоплинність життя і необхідність цінувати кожну його мить.Тому 18 травня у нашому місті таки відбувся ll Всеукраїнський мистецький фестиваль “Звягельська сакура” ,що зібрав у своєму дружньому колі учнів мистецьких шкіл щоб надихнути їх на спільну творчість ,відпочинок , розвиток , пізнання себе і світу.
Неймовірний квест захватив учасників фестивалю у вир пригод ,вражень ,відкриттів ,калейдоскоп екскурсій ,локацій ,знайомств ,спілкувань , подарунків ,сюрпризів …Але найголовніше– діти отримали релакс ,особливо необхідний зараз , під час війни.
Звісно ж ,неймовірна вдячність і земний уклін нашим ЗСУ за те що ми маємо змогу сьогодні ,у такі страшні часи , влаштовувати корисні заходи для наших дітей і хоч трохи відігрівати дитячі серця турботою і любов’ю ,рятувати їхні вразливі душі від суцільного жаху і стресу війни.
Підготовка фестивалю була швидкою як цвітіння сакури, дещо (даруйте) навіть спонтанною …, проте легкою ,цікавою і приємною , тому що зі мною працювала команда однодумців– неймовірно світлих , добрих , небайдужих , щедрих ,креативних та творчих людей.
Отже , хочемо висловити щиру подяку:
Викладачам Звягельської школи мистецтв на чолі з Лілією Полтавченко;
Звягельському Туристичному Центру;
Особисто Ользі Широкопояс ;
Меморіальному музею Лесі Українки;
Музею родини Косачів-Драгоманових;
Кав’ярні “Candi paradise”;
Кав’ярні ,”Greenwood”;
Управлінню культури і туризму Звягельської міської ради на чолі з Олександром Широкопоясом.

Слава Україні!!!

Чат-бот Гаряча лінія