Звіт міського голови Миколи Боровця за 2022 рік

Шановні депутати, шановна громадо!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» презентую до вашої уваги звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році.

На 2022 рік було багато планів та очікувань. Але 24 лютого все змінилося. Всі зусилля були спрямовані, щоб налагодити функціонування громади в умовах воєнного стану, зберегти людські життя, об’єкти стратегічної інфраструктури від ймовірних руйнувань та захоплень, максимально підтримати Збройні Сили України, добровольчі формування. Містяни йшли у військкомат, тероборону, волонтерити, або ж стійко, на повну силу працювали на своєму робочому місці, забезпечували надійний тил.

Вже о 7 ранку 24 лютого було оприлюднено моє звернення до громади про стан справ у зв’язку з повномасштабним воєнним вторгненням російського агресора в Україну та загрозою бойових дій і в нашій громаді. Відразу ж провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відбулося пленарне засідання міської ради, де присутніми були майже всі депутати міської ради. Планували розглядати питання щодо спрямування бюджетних коштів на проекти розвитку, а довелося створювати матеріальний резерв, добровольчі формування, виділяти кошти на підтримку ЗСУ. Ми поставили на паузу всі стратегічні плани реалізації і зосередились на оперативних.

В громаді розпочав роботу Штаб оперативного управління, до складу якого увійшли досвідчені бойові офіцери, які всі свої знання направили на зведення укріплень, налагодження дієвої лінії оборони. З перших днів повномасштабної війни першочерговим завданням було забезпечення оповіщення про загрози, створення умов для безпечного функціонування комунальних закладів, аби працювали лікарні, аптеки, хлібозавод, пункти забезпечення продовольством тощо.

В перші дні російської агресії працівники виконавчих органів не злякалися, не втекли, а об’єдналися заради спільної мети – Перемоги. Було оперативно перелаштовано роботу всього управлінського механізму – внесені зміни в структуру виконавчих органів міської ради. З метою координації діяльності гуманітарної та соціально-економічної сфери, підтримки населення, яке прибувало з місць активних бойових дій, військовослужбовців, створено Гуманітарний координаційний центр.

Напрацювали важливі місцеві програми, необхідні для життєдіяльності громади у воєнний час, підтримки військових, спрямували кошти на потреби оборони, підтримку об’єктів критичної інфраструктури.

Ми щоденно реагували на виклики, які ставила війна. Цей рік був роком жорстокої боротьби, втрат найкращих воїнів-Героїв. Роком дерусифікації, декомунізації, українського відродження і духовного піднесення. Роком повернення нашому місту його історичної назви Звягель. Ми змінилися – як люди, як патріоти, як українці. Кожен став борцем, тримав свій фронт і наближав Перемогу. Адже без Перемоги немає розвитку.

Слава Україні!

Звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році

Чат-бот Гаряча лінія