Відбулось пленарне засідання двадцятої сесії міської ради

5 Травня 2022, 15:48

30 депутатів міської ради взяли участь у пленарному засіданні двадцятої сесії міської ради восьмого скликання, яке відбулося 5 травня.

Традиційно робота сесій розпочалася виконанням  Національного гімну України та гімну Новограда-Волинського. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих під час війни.

Під час засідання було поінформовано громадськість про розформування депутатської фракції міської ради «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» відповідно до рішення депутатів міської ради, обраних за виборчим списком від даної політичної партії.

На порядок денний пленарного засідання було внесено 16 питань https://info.nvrada.gov.ua/vidbudetsya-plenarne-zasidannya-dvadczyatoyi-sesiyi-miskoyi-rady-vosmogo-sklykannya/ , які попередньо детально розглянуто на спільному засіданні постійних комісій міської ради. Це сприяло оперативній та злагодженій роботі депутатів в сесійній залі.

Затверджено низку рішень міської ради щодо функціонування закладів охорони здоров’я громади. Зокрема, з метою забезпечення контролю за дотриманням прав пацієнтів, вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення, фінансово-господарською діяльністю закладів охорони здоров’я громади схвалено рішення «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я». Прийнято Порядок її утворення та Положення, яким керуватиметься спостережна рада при діяльності.

Рішенням міської ради «Про  фінансове стимулювання в галузі культури і мистецтва», затверджено список переможців на отримання фінансового стимулювання талановитих дітей, молоді та їх наставників у галузі культури і мистецтва громади.

Окремі прийняті рішення стосуються галузі житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Депутати міської ради заслухали звіт щодо виконання бюджету міської територіальної громади за I квартал 2022 року https://info.nvrada.gov.ua/informacziya-pro-vykonannya-byudzhetu-miskoyi-terytorialnoyi-gromady-za-i-kvartal-2022-roku/ та внесли актуальні зміни до головного фінансового документу громади на поточний рік.

Передбачено виділення коштів на внески в статутні капітали комунальних підприємств критичної інфраструктури громади, на капітальний ремонт приміщення відділення комплексної реабілітації, оплату праці працівників бюджетної сфери, оплату енергоносіїв.

Одноголосно депутатами міської ради підтримано рішення про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам ЗСУ та іншим військовим формуванням, розташованих на території громади на 2021-2023 роки. Для підтримки  військовослужбовців при виконання їх бойових завдань, вкотре з місцевого бюджету передбачено виділення коштів у сумі 2 млн грн.

Затверджено рішення «Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання» та «Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського».

За ініціативою фракції ПП «Сила і Честь», депутати підтримали звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради Житомирської області до керівництва держави щодо необхідності і доцільності відновлення роботи Новоград-Волинського військового госпіталю.

Чат-бот Гаряча лінія