Як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та отримати відшкодування від Мінветеранів

18 Березня 2024, 13:21
Міністерство у справах ветеранів України приймає заяви для формування Реєстру суб’єктів надавачів безоплатних послуг із психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів, потрібно подати заяву до Реєстру суб’єктів із надання психологічної допомоги для ветеранів та членів їх сімей (для другого та третього рівнів).
Покрокова інструкція подання заяви https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login
Відшкодування вартості наданих послуг зможуть отримати спеціалізовані заклади різних форм власності, в тому числі й фізичні особи-підприємці, які надають послуги з психологічної допомоги. Послуги можуть надаватися стаціонарно та/або амбулаторно, та/або дистанційно https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1338-2022-%D0%BF#Text
Створення Реєстру суб’єктів надавачів безоплатних послуг із психологічної допомоги має на меті забезпечити швидкий доступ ветеранів та їхніх рідних до якісної допомоги.
🟢За консультацією звертайтеся у відділ по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 20, кабінет 211А .
Чат-бот Гаряча лінія