Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Начальник управління
Циба Ярослав Володимирович

ЄДРПОУ

37529417

Контакти

Адреса:

11700, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, буд. 16, каб.34

Телефон:
04141-3-53-66

E-mail:
molod_nv@ukr.net

facebook profile

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
з 8:00 до 17:15
П’ятниця
з 8:00 до 16:00

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради є самостійним виконавчим органом, який підзвітний і підконтрольний міський раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, заступнику міського голови згідно функціонального розподілу обов’язків.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про фізичну культуру і спорт», актами Верховної Ради України, Президента України,  Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України, рішеннями Житомирської обласної ради та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом міської ради, Регламентом роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради,  рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

Основними завданнями Управління є:

Участь у формуванні державної політики з питань захисту дітей,  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, забезпечення її впровадження на місцевому рівні.

Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей, сім’ї і молоді, розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобігання насильству в сім’ї.

Сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні.

Сприяння молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Організація і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

Забезпечення фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення.

Організація і проведення фестивалів, конкурсів та інших заходів серед широких верств міського населення, підготовка та ефективне використання кадрів у сфері сімейної, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, забезпечення пропаганди здорового способу  життя, сприяння розвитку олімпійського та параолімпійського руху.

Координація діяльності структурних підрозділів, зацікавлених в організації та кооперування коштів, спрямованих на впровадження молодіжних, фізкультурно-спортивних програм.

Розроблення заходів, зміцнення спортивно-технічної бази об’єктів та споруд спортивного призначення, утримання їх в належному стані, залучення до цієї роботи інвесторів та зацікавлених осіб.

Розширення міжнародного співробітництва у сфері сімейної, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

Реалізація на території міста державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень та насильства над дітьми.

Здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, молоді спільно з виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, об’єднаннями громадян.

Координація зусиль всіх виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей, молоді, сімей та організації роботи із запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності та насильству.

Забезпечення додержання вимог законодавства щодо захисту дітей, сім’ї і молоді,  фізичної культури та спорту, додержання прав і можливостей жінок та чоловіків, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобігання насильству в сім’ї.

Начальник управління – Циба Ярослав Володимирович
Заступник начальника управління – Нєпша Анастасія Юріївна

Головний спеціаліст – Тупальська Віола Володимирівна

Головний спеціаліст – Чайковська Яна Олегівна

 

Паспорти бюджетних програм

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм

Чат-бот Гаряча лінія