Відділ бухгалтерського обліку

Начальник – головний бухгалтер
Литвин Світлана Василівна

Контакти

Адреса:

11700, м. Новоград-Волинський, Будинок рад, вул. Шевченка 16, к. 28

Телефон:
(04141) 3-54-14

E-mail:
byhgalternvrada@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:15
П’ятниця з 8:00 до 16:00
Обідня перерва з 12:00 до 13:00

 

Відділ бухгалтерського обліку Новоград-Волинської міської ради відповідно до законодавства України  утворюється міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові, першому заступнику міського голови.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінфіну, іншими актами законодавства, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи, а також рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, а також Положенням.

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності виконкому та складення звітності.

Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції i результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.

Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

Забезпечення контролю за наявністю i рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів i кошторисів.

Начальник – головний бухгалтер – Литвин Світлана Василівна

Головний спеціаліст – Дмитренко Зоя Миколаївна

Головний спеціаліст – Павлюк Людмила Володимирівна

Чат-бот Гаряча лінія